interjero baldai

Baldai – svarbi interjero dalis

Turbūt niekas nebandytų ginčytis, kad baldai yra svarbiausia interjero dalis. Norime atnaujinti interjerą – tereikia pakeisti namų ar biuro baldus ir turime naujus namus.

Baldų mados diktatoriais yra pripažinti italai. Italų baldininkai aktyviai dalyvauja parodose ir jų sukurti šedevrai stebina viso pasaulio baldų gamintojus. Reikia pastebėti, kad baldų dizaino srityje ne tik bandoma sukurti naujus modelius, neregėtus dizaino sprendimus. Bet ir tobulinama, kas jau seniai atrasta. Ieškoma naujų medžiagų, spalvų, faktūrų. Jos įvairiai derinamos. Bet visa tai daroma tuose pačiuose rėmuose, improvizuojant. Taip suteikiamas baldams išbaigtumo įspūdis. Labai svarbu pabrėžti, kad baldai yra svarbi ir žmogaus gyvenimo būdo išraiška. Jis turi atlikti savo paskirtį, kuo mažiau trukdyti. Toliau pateiksime keletą patarimų kaip rinktis baldus.

Vaikytis baldų madų nepatariama. Į kai kurias tendencijas galima atkreipti dėmesį, tačiau reikia nepamiršti ir praktiškų dalykų. Baldai pirmiausia turi atlikti savo paskirtį ir derėti prie jūsų interjero. Labai dažnai žmones žavi ekspozicijose sudėlioti baldai, su  mini interjeru. Tačiau, reikia atkreipti dėmesį, kad tas baldas namuose gali atrodyti visiškai kitaip. Labai dažnai žmonės pamiršta, kad namuose yra gerokai mažesnės erdvės nei baldų ekspozicijos salėse. Ir kartais nors ir gražiai atrodantis masyvesnis baldas gali taip „užgriozdinti“ jūsų namus, kad negalėsite net praeiti.

Prieš perkant baldus labai svarbu susidaryti planą kokie baldai yra reikalingi. Labai dažnai lietuviai įpratę statyti sekcijas, minkštą kampą. Tačiau jei jūsų kambario erdvė labai maža, vietoje masyvios sekcijos pagalvokite apie keletą lentynų ant sienos. O kampą puikiai gali atstoti sofa. Taip jūsų kambario erdvė atrodys didesnė ir geriau jausitės.

Rinkdamiesi baldus nepamirškite  atkreipti dėmesį į jų spalvas. Ryškių spalvų baldai dažnai atrodo gražiai, tačiau su laiku gali pradėti jus erzinti. Todėl geriau rinktis pastelinių spalvų baldus. Miegamojo baldai vienareikšmiškai turėtų būti neryškių atspalvių. Ryškios spalvos neleis jums atsipalaiduoti, pailsėti.

Kaip minėjome, baldai yra svarbiausia interjero dalis, tačiau norint, kad interjeras būtų išbaigtas reikia nepamiršti ir smulkių detalių. Padėta knyga ar gėlių puokštė taip pat yra interjero dalis. Todėl apgalvokite ir smulkmenas – jos interjere yra gana svarbios.

Tapkime draugais! Spauskite "Like/Patinka"

Dėkojame!

CLOSE