Ką pasako nuotrauka?

Kiekviena nuotrauka savyje saugo daugybę informacijos apie aplinką ar ten įamžintus žmones. Kuo geriau/tiksliau pagautas kadro idealiausias kampas, tuo informaciją nuskaityti yra lengviau. Fotografas, KEMEL studijos įkūrėjas Kęstutis Meliauskas pasirūpins, kad taip ir būtų.

Tad ką konkrečiai galima išskaityti iš nuotraukos? Elementariausias atsakymas yra aplinka, kas vyksta. Taip, nuotraukoje matome kas vyskta aplinkoje, tačiau matome ir kur kas daugiau veiksnių. Vienas iš jų – žmonių nuotaika. Veidas, laikysena išduoda, ar žmogus yra pakilios nuotaikos, linksmas, ar yra pavargęs, slogios būsenos.

Nuotraukose įamžinta informacija ya ilgaamžė. Nesvarbu kiek metų praeis, tačiau nuotraukos saugos tas akimirkas ir jose įamžintus faktus. Žinoma nekalbam, kas bus po kelių šimtų metų, kai kyla grėsmė daiktų sudūlijimui. Susituokėt, šventėt ypatingą dieną – visa tai gali pamatyti jūsų vaikai, vaikaičiai. Nuotraukose užfiksuotų akimirkų faktų nepakeisim, tai ne koks kompiuterinis failas, kurį galima redaguoti tada, kada prisireikia.

Nuotraukose įamžinti faktai gali padėti jums įrodyti tiesą, teisingą bet kokios gyvenimo situacijos versiją. Juk ginantis ar padedant ieškantiems tiesos kaip svarų įrodymą galime naudoti nuotrauką, kurioje užfiksuotas neginčijamas faktas.

Tačiau turbūt dažniausiai mes nuotraukose užfiksuojame mums svarbias ir brangias gyvenimo akimirkas. Tai mūsų didieji gimtadieniai, šeimos šventės, vaikų šventės, pasiekimų paminėjimų šventės. Ten save matome įamžintus kaip laimingus, gyvenimu besidžiaugiančius žmones. Tad ir vėliau, kad ir po keliasdešimt metų galime pasižiūrėti, kokie buvome laimingi, o jei dabar neesame tokie, tai galime tos laimės pasisemti iš tų laikų. Fotografas Kęstutis Meliauskas pasirūpins, kad tose nuotraukose užfiksuoti kadrai kuo labiau atspindėtų jūsų laimingas gyvenimo akimirkas.

Kęstutis jus gali užfiksuoti įvairaus tipo fotosesijose. Tai asmeninės, poros, proginės, reklaminės, nestandartinio tipo fotosesijos.

Tapkime draugais! Spauskite "Like/Patinka"

Dėkojame!

CLOSE