drabuziai ir sukneles

Dizianas ir mada | Apranga ir stylius

Unikalūs audiniai, spalvų , formų ir technologijų ir smagu nešioti, pritraukti žmonių širdis dėl grožio ir jis tampa populiarus naujokas . Straipsnyje , remiantis dizainerio požiūriu, atlikdami rinkos tyrimus , dėmesys skiriamas trikotažo mados , audinių pasirinkimas , spalvų derinimą ir mados tendencijų, kurioje pabrėžiama trikotažo mados svarbą šiandieninėje visuomenėje , taip pat greitai požymių analizė kūrimas iš megztų audinių , kurių vaidmenys negali būti ignoruojami.

Lietuvos drabužių įmonėms , sukaupus didelę patirtį , pamažu įėjo į pasaulį . Drabužis , kuri atspindi šalies vaizdus ir tautą . Visame pasaulyje, nesvarbu, kokios kultūros ar ekonomikos fone , mes galime rasti drabužius , kad atitiktų  mums . Drabužiai gali padaryti paprastą merginą grožio etalonu. Todėl nenuostabu, kad moterų drabužiam  meilė yra tokia stipri, kad moteriškų drabužių žavesys slypi tai.

 Trikotažas yra naujas narys drabužių pasaulyje. Dabar ji vaidina vis svarbesnį vaidmenį mūsų gyvenime ir tampa neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Tai , remiantis megzta suknele , leidžia visiškai išnaudoti papildomo pobūdžio megzto audinio ir žaliavų plastiškumą . Jo geras elastingumas , geras jausmas liečiant ir tampantis populiarus madojeMegzti drabužiai yra megzti megztiniai, megztos suknelės. Trikotažo mados stilius yra įvairus. Yra trikotažinė sukenlė, kurias yra gera nešioti ir madinga. Tai natūralus ir patogus. Be to, kuris atkreips dėmesį į asmeninį stilių ir skonį , ir išryškina unikalų dizainą.

Dažniausiai naudojami trikotažo  audiniai yra medvilnės, cheminių pluoštų , šilko ir poliesterio medvilnė.

Atlikę tyrimus megzto audinio mados rinkoje , jis nustatė, kad rudenį ir žiemą trikotažas savo funkciją atlieka labia patogiai. Jį pabrėžia, natūralus pluoštas, elastinga medžiaga , suteikia puikų komfortą ir funkcionalumą Trikotažas  tuščiaviduris pluoštas taip, kad galėtų išlaikyti šilumą palaikymo funkciją ir sumažinti trikotažo svorį taip, kad jis yra linkęs būti lengvas ; verpalai yra subtilesnis ir labiau rafinuotas , jos organinė struktūra yra turtingesnė, pabrėžia sudėtingą ir integruotą naudojimą įvairiose struktūrose ir sudaro turtingą audinio išvaizdą. Funkcinis nusodinimo technologija , organinė struktūra leidžiasugerti drėgmę, oro srautą , šilumos sulaikymą, sveikas saugojimas , lengvos priežiūros funkcijas .

Tapkime draugais! Spauskite "Like/Patinka"

Dėkojame!

CLOSE