traktoriukai

MINI TRAKTORIUKAI – NEPAMAINOMAS PAGALBININKAS SMULKIESIEMS ŪKININKAMS

Esate nedidelio ūkio, ar sodybos savininkas? Norite kuo greičiau ir efektyviau nudirbti sezoninius darbus, ar greitai ir be vargo nusipjauti žolę? Lietuvos rinkoje puikiai įsitvitrino Japoniški mini traktoriukai, kuriuos jau labai pamėgo daugelis žmonių. Taigi kuo jie ypatingi ir kokie puikūs pagalbininkai.

Šiais laikais net ir mažiausius ūkius valdantys kaimo gyventojai nebenori vargti ir lenkti nugaros prie žolės pjovimo, bulvių sodinimo ar kasimo, šienavimo ir daugybės kitų darbų. Visi nori darbus atlikti efektyviau, todėl ieško naujausių technologijų. Iš rytų atkeliavę Japoniški mini traktoriukai puiki alternatyva ūkio ar sodo darbams apdirbti ištisus metus. Daugelis klausia kodėl jie vadinami mini traktoriukais, žmonės dar nežino kad traktorius gali būti mažas, bet tuo pat ir galingas. Taigi mini traktoriai yra mažų gabaritų traktoriukai, kurie užima vietos tiek pat, kiek pusė lengvojo automobilio, todėl nereikės labai sukti galvos kur jį laikyti, traktoriukas puikiausiai tilps kad ir į garažą, prie jūsų automobilio. Su įvairaus galingumo varikliais nuo 13 AG iki 45 AG, lengvai apdirbsite net iki 3 – 5 ha žemės plotą.

Maži ir ekonomiški traktoriukai su dyzeliniais variklais užtikrina mažesnes kuro sąnaudas. Dauguma žmonių jie suvilioja ir nedidele savo kaina. Mini traktoriuką galima įsigyti nuo 3000 Eur. Traktoriuko kaina priklauso ir nuo gamintojo ir nuo galingumo. Lietuvoje kaip ir daugelis kitos technikos taip ir traktoriukai importuojami naudoti, todėl ir yra prieinami net mažiausiems ūkininkams savo kaina.

Prie šio traktoriuko lengvai galima prikomplektuoti įvairių padargų: šienapjovę, žolės smulkintuvą, žoliapjovę, įvairiausius plūgus, kultivatorius, bulviasodes, bulviakases, sniego stundytuvus, buldozerius ir dar daugybę kitų padargų palengvins Jūsų veiklą. Todėl tikrai galime teigti jog mini traktoriukai yra nepainomas pagalbininkas smulkiesiems ūkininkams.

Platus modelių pasirinkimas, leis išsirinkti Jums tinkamiausia variantą. Populiarausi Kubota Yanmar Iseki Mitsubishi Hinomoto pasižymi įtin aukšta kokybe, bei ilgaamžiškumu. Jei ieškote ekonomiško, nebrangaus, kompaktiško traktoriaus, tai Japoniškų traktorių centras “Agroteksas” puiki vieta įsigyti žemės ūkio technikai. Didelį traktoriukų asortimentą galite apžiūrėti ir internetinėje svetainėje www.agroteksas.lt

 

Tapkime draugais! Spauskite "Like/Patinka"

Dėkojame!

CLOSE