OnePlus 2 telefonai – priklausomybė kuri “veža”

Telefonai ir internetas – šių laikų priklausomybė

OnePlus 2 kainaVisi žinome daugybę priklausomybių. Ne maža dalis mūsų esame priklausomi nuo cigarečių, kavos, cukraus. Gerokai mažesnė dalis yra priklausomi nuo alkoholio, įvairiausių vaistų, ar net narkotikų. Tačiau vis dažniau kalbama apie naują, šiek tiek kitokio pobūdžio priklausomybę, kuriai pasiduodame kone visi. Įsivaizduokite pavyzdžiui gyvenimą be kompiuterio ar interneto. Išmanieji telefonai bei planšetiniai kompiuteriai šiais laikais yra neatsiejama daugelio mūsų gyvenimo dalis, o jaunesnė karta be šių technologijų savo gyvenimo iš vis nebegalės įsivaizduoti. Tačiau ar tai tikrai blogai? Galbūt telefonai ir kitos technologijos atneša mums kur kas daugiau gero, nei žalos?

Kodėl telefonai sukelia priklausomybę?

Visų pirma aptarkime šio reiškinio priežastis. Jei gimėte aštunto dešimtmečio pabaigoje ar anksčiau, tikriausiai prisimenate, jog vaikystėje vienintelis būdas susisiekti su draugais buvo nueiti į namus. Žinoma, egzistavo ir senieji „laidiniai“ telefonai, tačiau tuometiniai tarifai buvo įkandami ne kiekvieno piniginei. Vis dėlto, šiandien mums ne tik nebereikia niekur eiti, kad perduotume kitiems žinią. Galime dienų dienas gulėdami namuose matyti draugus ir gyvai, interaktyviai su jais bendrauti internetu per kompiuterį. Tačiau telefonai suteikia dar didesnę privilegiją. Galite būti dviejose vietose vienu metu. Būtent šių technologijų dėka linksmai leisdami laiką draugų kompanijoje, ar paprasčiausiai dirbdami tuo pat metu galite palaikyti ryšį su savo antrąja puse. Galite būti pasiekiami visur ir visada. Dar daugiau: išmanieji suteikia jums ne tik galimybę dalintis nuotraukomis bei informacija, bet ir prieigą prie viso pasaulio duomenų. Ką jau kalbėti apie tokias pramogas kaip filmai, serialai bei video žaidimai.

Žema produktų kaip OnePlus 2 kaina

Dar viena svari priežastis – nuolat pingančios komunikacijų technologijos. Pavyzdžiui naujausio rinkos ryklio – itin aukštas specifikacijas turinčio įrenginio OnePlus 2 kaina specialiai nustatyta itin žema rinkodaros tikslais. Išmanieji telefonai tampa vis pigesni dėl paprasčiausio pasiūlos ir paklausos dėsnio, o dauguma vartotojų visuomet renkasi optimaliausią kokybės ir kainos santykį. Žema tokių įrenginių kaip OnePlus 2 kaina padeda produktui įsitvirtinti rinkoje, o mums – mėgautis visais malonumais, kuriuos mums teikia šie telefonai.

Tad ar tikrai priklausomybė nuo šių produktų yra žalinga? Juk žmonija nuolatos tobulėja. Kadaise mūsų rūšis neturėjo verbalinės kalbos dovanos, o šiandien negalime be to gyventi. Buvo laikai kai neturėdavome dušo, elektros lemputės bei daugybės kitų išradimų. Tad išmanieji įrenginiai tėra tik dar vienas komforto šaltinis, kurį išbandę nebenorime jo prarasti, o pagrindinė šios priklausomybės priežastis – natūralus noras bendrauti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tapkime draugais! Spauskite "Like/Patinka"

Dėkojame!

CLOSE