Patalpinti staipsnį

Jeigu norite patalpinti straipsnį arba gauti prisijungimus susisiekite su mumis el. paštu reklamainternetelt(@)gmail.com

1. Atsiųskite tekstą “Word” formate

2. Pridėkite paveiksliuką

Reikalavimai talpinamiems straipsniams:

  1. Tik kokybiški straipsniai taisyklinga lietuvių kalba
  2. Minimalus straipsnio ilgis 300 žodžių.
  3. Galimos 2 aktyvios nuorodos viename straipsnyje.

Draudžiami straipsniai: Propaguojantys ir skatinantys narkotikų vartojimą, propaguojantys pornografiją, piratines programas ar svetaines šia tema reklamuojantys straipsniai. Kiti straipsniai aiškiai prieštaraujantys Lietuvos konstitucijai ir įstatymams, skatinantys nusikalsti ar nesilaikyti galiojančių įstatymų, Straipsniuose draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius ir išsireiškimus.

Piktybiškai pažeidus bet kurią taisyklę gali būti ištrinti vienas arba visi Jūsų straipsniai, naikinamos nuorodos straipsniuose arba naikinama visa Jūsų sąskaita.

Atsakomybė

Administracija neatsako už straipsnius publikuojamus mclg.lt puslapyje. Už bet kokią žalą, ar naudą, kilusią iš Jūsų publikuoto straipsnio atsakote tik Jūs (teisėsaugos organams, laikantis LR įstatymų, gali būti suteikta informacija apie Jus). Administracija pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti šias taisykles. Jei Jūs nesutinkate su šiomis taisyklėmis pilnai ar kuria nors jų dalimi – nedelsiant palikite šį puslapį!

Tapkime draugais! Spauskite "Like/Patinka"

Dėkojame!

CLOSE