Suknelių mados tendencijos

Jei kalbėsime apie sukneles, dažnai įsivaizduojama tradicinis suknelės variantas, tačiau sukelių formų gali būti įvairių įvairiausių. Toliau ir pakalbėsime apie įvairias suknelių formas, kurios gali jus papuošti ir nustebinti aplinkinius. Šiuo metu yra šaltasis metų sezonas- žiema, tačiau jis netruks praeiti ir moterys vėl galės puoštis.

Kvadrato formos suknelė

Po žiemos nusėdusias emocijas išmintinga atgaivinti rėksmingomis spalvomis ir drabužių modeliais. Todėl vietoje nuobodžios tvarkos į savo kasdienybę įsileiskite menišką chaosą. Madingos kvadrato formos suknutė aukščiau kelių, iš kelių faktūrų audinių – ekspresyvus drabužis, kurį jei norite pabrėžti liemenį, gali susijuosti dirželiu ir priderinti ne mažiau ekspresyvius aksesuarus. Tokios suknelės būna trumpesnės, todėl jos gali būti naudojamos kaip tunikos. Čia daug priklauso nuo moters skonio ir noro.

Grafika kaip suknelių pagrindinis akcentas

Su dizainerių palaiminimu šiemet ir vėl karaliaus grafika. Ir skeptiškai į ją žiūrėti nevertėtų vien dėl panaudojimo galimybių. Geometriniais motyvais marginti drabužiai skirti konkrečiai funkcijai atlikti – pavyzdžiui, norint sumažintiliemenį, klubų apimtį ar per didelę krūtinę įvairiomis tamsesnės spalvos figūromis. Kokie raštai madingi? Kuo ekspresyvesni ir kuo įvairesni, panašūs į šiemet visais liaudies instrumentų garsais  pasiutpolkę grojančio etnostiliausvariacijas.

Gėlės – suknelių elementas

Pavasarį atšilus orui, pradėsime puoštis ryškesnėmis spalvomis. Juk kaip ir dera šiltajam sezonui – daug ir kuo įvairesnių gėlių, tuo gražiau. Suknėlės su gėlėmis visada išliks madingos. Pabirę ant palaidinių, suknelių, sijonų kuklūs ir nelabai gėlių motyvai džiugina pasirinkimo galimybėmis. Greta konkrečių pastoralinių ramunėlių ir rugiagėlių žiedų garsiausių dizainerių kolekcijose aptiksite abstrakčių gėlių pievų, poparto idėjomis tapytų gėlėtų audinių. Be to labai gražu, jei gėlės rankų darbo tarsi aplikacijos. Jei rinksitės paprastą gėlėtą kostiumėlį ar gėlėtą suknelę, tebūnie jie iš blizgančio audinio. Tviskesys visada griežia pirmuoju smuiku Aišku mes nekalbame apie pigius blizgučius. Tačiauatlaso ar satino audiniai atrodo tikrai prabangiai.

Oranžinė terapija

Švelni persikinė, kuria nuspalvinti sezoniniai paltukai, moherio megztukai, kostiuminės kelnės, vadinama sėkmės ir harmonijos spalva, nes giedra, gaivi ir energinga. Renkitės taip, kad jūsų širdyje žydėtų amžinas pavasaris, ir veidas švytėtų kaip po savaitės atostogų, net jei kiauras dienas praleidžiate biure. Be to oranžinė yra optimistinė spalva ir išduoda begalinį norą bendrauti. Beje, dizaineriai primena, ks oranžinė puikiai dera su jaunatviškomis emocijomis dvelkiančia rožine.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tapkime draugais! Spauskite "Like/Patinka"

Dėkojame!

CLOSE